Во прекин патниот правец Берово – Струмица поради сообраќајка
Патниот правец Берово – Струмица попладнево е во прекин поради сообраќајна незгода.

АМСМ соопшти дека сообраќајот на патот е прекинат од 13:25 часот.
Повеќе информации се очекуваат од МВР.

error: Content is protected !!