Познат бизнисмен си пресуди на самиот себе: Се застрелал во глава – Тело пронајдено во куќата

Познат бизнисмен си пресуди на самиот себе: Се застрелал во глава – Тело пронајдено во куќата

Познат бизнисмен се самоуби во својата куќа, пишуваат повеќе балкански медиуми.

Мажот М.Т.(46) си пу-кал во глава во својата куќа на улицата Гери Кароља во населбата Телеп во Нови Сад.

Како што се дознава, човекот кој се самоуби во својот дом е познат бизнисмен. Јавното обвинителство на Нови Сад потврди дека самоубиството се случило.

Увидот на лице место е во тек. Ако сте депресивни или размислувате за самоубиство, постојат неколку начини да добиете психолошка помош.

error: Content is protected !!