Хорор ја потресе Македонија: Женско лице претепало малолетно девојче

Македонија и се е можно. Повеќе ништо не може да не изнанади?

Како е можно тоа, возрасна жена, која имала 43 години, тргнала и физички се пресметала.
Најновата вест која ги потресе сите во државата.
Веста продолжува веднаш по платената реклама:
На 22.10.2022 во 02.30 часот во Полициската станица Куманово, Д.П.(43) од с.Тромеѓа, кумановско, пријавил дека на 21.10.2022 околу 21.30 часот на бул.„Октомвриска Револуција“ во Куманово, неговата малолетна ќерка била физички нападната од едно женско лице.
Се работи на расчистување на случајот.

error: Content is protected !!