Спенџарска: Ми требаат милион евра – и уште нешто плус

Јелена Спенџарска повеќе од една деценија во медиумскиот простор.

Многу часови поминати пред камера и богато искуство на медиумско поле.

Таа е една од најуникатните и најпрепознатливите македонски тв водителки.
Ппуларната и познатата ТВ водителка на утрински програми е обожувана од ранобудците, кои велат дека со својата харизма и позитивен дух, им ги разубавува понекогаш тму рните утра.
Освен што е успешна за работата која ја работи, Спенџарска последните години на социјалните мрежи покажа и дека знае да размислува, но што е поважно да расудува реално, па и да ги потенцира своите маани, особина која е непозната за многумина.

Јелена Спенџарска, популарната ТВ-водителка од „Канал 5“ и инфлуенсерка на социјалните мрежи често знае да биде интересна за јавноста и за нејзините фанови.
Сите кои ја следат, воодушевени се од нејзините статуси, а дел од нив навлегуваат во сферата на филозофијата и психологијата. Многумина се пронаоѓаат во нив, и повеќето се согласуваат.

Повеќе од една деценија во медиумскиот простор. Многу часови поминати пред камера и богато искуство на медиумско поле. Јелена Спенџарска е една од најуникатните и најпрепознатливите македонски тв водителки.
Една од нашите најпознати водителки, Јелена Спенџарска, речиси секојдневно ја гледавме на малите екрани во изминатите десетина години. Спенџарска остави траен белег во утринските контактни емисии.

Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите на социјалните мрежи.Јелена е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде ја следат повеќе од 44 000 следбеници.
Профилот на убавата водителка е преплавен со прекрасни фотографии и видеа, како професионални така и приватни фотографии и моменти споделени со бројните фановите.

Спенџарска повторно привлече внимание пред некој ден со својата објава на Инстаграм каде што во опцијата стори напиша:

Ова трошењто пари многу ме смирува…почнува многу да ме загрижува.
Но не запре овде со привлечните коментари, па потоа објави уште еден пост во кој што стои: – Ми треба масажа и милион евра

error: Content is protected !!