ФОТО: После ова, сите ќе навиваат за Хрватска – погледнете како актерката позираше пред средбата со Мароко

Соња Ковач на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во cеkcи навивачко издание.
Инфлуенсерката и поранешна актерка Соња Ковач е подготвена да навива.
Таа на својот профил на Инстаграм се пофали со навивачкото издание, а поради тесните хулахопки и позата што ја направи на фотографијата, успеа уште повеќе да ја загрее атмосферата пред првиот меч на Хрватска на Светското првенство во Катaр.
„Со среќа, огнени! напиша Соња под фотографија на која лежи на креветот пред телевизорот, со грб кон камерата.
„Со ваква навивачка победата ни е загарантирана!“, „Хрватска сега сигурно ќе победи“, „Добри коцки“, „Атрактивна убавица“, „Само силна“, имаше низа коментари под фотографијата, која во краток временски период собра илјадници лајкови.
Соња често се фали со атрактивни изданија на својот Инстаграм, па не е чудно што ова е така, па затоа на социјалната мрежа ја следат повеќе од половина милион луѓе.

error: Content is protected !!