Женска тепачка ноќва во Валандово

Најнова вест. Само што пристигна до медиумите низ државата.

Ова веќе станува и крајно загрижувачки. Се почесто сме сведоци на тепачки меѓу жени.Женска тепачка ноќва во Валандово
В.К. вчера во 1:35 часот пријавила дека околу 1:00 часот на плоштадот во Валандово била физички нападната со стаклен предмет од 21-годишната М.Ѓ. од Валандово.
Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

error: Content is protected !!