(ФОТО) Глетка која ретко се гледа: Камион се заби во патарина кај Куманово

(ФОТО) Глетка која ретко се гледа: Камион се заби во патарина кај Куманово
Тешко товарно возило синоќа удрило во наплатната станица пред Куманово.
Засега не е познато како се случил инцидентот на патарината „Романовце“.
Повеќе детали се очекуваат од МВР во текот на денот.

error: Content is protected !!