ВИДЕО: Скопје е преплавено со лесни девојки – вели ѕвездата на „Гранд“, Филип Пецовски

Филип Пецовски со појавување на сцената на „Гранд“ со својата харизма ја воодушеви публиката, но и жирито.

Во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ тој за свој ментор ја одбра Јелена Карлеуша.
Досега Карлеуша неколку пати истакна дека тој ќе биде голема ѕвезда и дека е роден за на сцена.

Филип во интервју за естрадниот магазин „Бектејџ“ одговараше на инересни и интимни прашања.
Македонецот што нижеше успеси во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантно интервју, кое се уште е доста актуелно.
Младиот и талентиран Филип Пецовски кој се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“ во интервју за „Бекстејџ“ одгововараше на интересни и провокативни прашања, а она што особено го привлече вниманието беше фактот дека призна оти во Скопје нема девојка за него затоа што сите биле лесни и евтини.
Што друго откри Пецовски погледнете во интервјуто:

error: Content is protected !!