Паднала во сред емисија во живо и ја скршила ногата: Сузан цел живот ќе го памети овој момент (ВИДЕО)

Српската водителка Сузана Манчиќ пред неколку години за време на едно гостување во една емисија, доживеа незгода кога паднала и се повредила.

Милионскиот аудиториум заборавил на оваа незгода, а ние ќе ве потсетиме како тоа изгледало.
Имено, Манчиќ на почетокот од една емисија паднала по скали, го повредила левото рамо и ја скршила ногата. Сузана одела грациозно, а потоа следел болен пад. Господинот кој и бил придружба и дал веднаш рака и помогнал да стане.
„Цел ден сум контузовна. Ги искинав чорапите паѓајќи и чевелот ми испадна, иако на тоа не се сеќавам. Ми се искинале тетивит на рамењата, имам модринки по нозете и се ме боли. Лекарите ми препишаа физикална терапија, па се надевам дека ќе биде подобро“ – рекла тогаш водителката.

error: Content is protected !!