Брутални пози на Агнеса Оганџиева во хеланки – се сврте и ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Брутални пози на Агнеса Оганџиева во хеланки – се сврте и ги „запали“ социјалните мрежи

Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева, на својот Инстаграм профил објави видео, на кое покажа дека се одржува во топ форма.
Оваа млада и шармантна дама објави моменти кои никого нема да остават рамнодушен.

На снимката се гледа како таа е облечена во црни хеланки и маичка, притоа прави вежби. Во центарот на вниманието секако беше нејзиното беспрекорно тело.
Органџиева посакува секогаш да изгледа перфектно, па затоа и редовно тренира во теретана.

Од нејзините фотографии може да се забележи дека тоа и успева и затоа мора да и честитаме.
Ние би рекле, Органиџиева може да ја понесе и титулата на една од најатрактивните Македонки, како во живо, така и на социјалните мрежи.

Од ова издание позитивно се изненадени и нејзините фанови, а нивната бројка од ден во ден се зголемува:
error: Content is protected !!